Upravit stránku

Pro Vaší stavbu nabízíme výrobu a montáž různých druhů schodišť. Vyrábíme jak interierová schodiště  typu ocelová schodnice či ocelová bočnice s dřevěnými nášlapy o síle 40 mm , tak i schodiště venkovní a průmyslová.

Samozřejmostí je kompletní servis t.j. zaměříme , zpracujeme výkresovou dokumentaci vč. 3 D návrhu.

Schodiště s ocelovou schodnicí
Schodiště s ocelovou schodnicí
Schodiště s ocelovou bočnicí
Schodiště s ocelovou bočnicí
Venkovní schodiště
Venkovní schodiště
Průmyslové schodiště
Průmyslové schodiště

Neváhejte nás poptat na formuláři níže. Pokud uvedete typ a níže uvedené údaje rádi Vám vypracujeme nabídku vč. 3D návrhu.

Pro schodiště rovné označení I zadejte jeho šířku, vodorovnou délku , výšku a příp. tloušťku stropu a rozměr otvoru ve stropu..

Pro schodiště 1x lomené označení L zadejte šířku schodiště , délku obou ramen ve vodorovné rovině měřenou na vnější straně budoucího schodiště, výšku a případně tloušťku stropu a rozměr otvoru ve stopě.

Pro schodiště 2x lomené označení U zadejte rozměry prostoru , ve kterém se bude schodiště nacházet , výšku , tloušťku stropu a otvor ve stropě.

Vámi naměřené údaje budou použity pouze pro prvotní nabídku, pro samotnou realizaci si přijedeme všechny rozměry ověřit.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti