Upravit stránku

Naše firma byla založena v roce 2013 jako nástupce firmy Jaroslav Kolář - Zámečnictví Kolář a Syn která na trhu působila od roku 2008 a převzala její kompletní činnost. Ve spojení s původní firmou se můžeme chlubit bohatou historií a mnoha spokojenými zákazníky.

Nabízíme široké spektrum výrobků v oblasti kovovýroby. Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce - schodiště, balkonová zábradlí panelových domů, ztužení půdních vestaveb, pergoly, přístřešky o různých velikostech (od přístřešku pro auto po skladovací přístřešky firem o rozměrech desítek metrů) , průmyslová i garážová vrata , sklepní či průmyslové dveře.

Naší specializací je výroba a montáž ocelových a kombinovaných schodišť do interiéru a exteriéru od návrhu až po realizaci.

Dále vyrábíme a dodáváme oplocení . Oplotíme Vám zahradu , rodinný domek nebo firemní areál. Oplocení nabízíme s výplní pletiva ,dřeva , recyklovaného plastu, ocelových tyčí náročnější vyrobíme ozdobné kované ploty. K oplocení patří samozřejmně i branka a brána vyrobená ve stylu oplocení. Pro bránu jak dvoukřídlou, tak i posuvnou Vám namontujeme i její automatický pohon který zvýší Vaše pohodlí.

Výše uvedené konstrukce vyrábíme též z nerezového a hliníkového materiálu. Jsme výrobci nerezových zábradlí jak pro reprezentativní tak i pro průmyslové interiéry a exteriéry. Povrch upravíme dle Vašeho požadavku - neopracovaný, leštěný , broušený nebo kartáčovaný.

Sváříme ocel , nerez, hliník.

Ocelové výrobky Vám dodáme i s povrchovou úpravou dle Vašeho požadavku. Nabízíme práškové lakování pro interiéry i exteriéry, žárové či galvanické zinkování, standartní nátěry a lakování. Pro extrémní podmínky kombinace těchto způsobů žárové zinkování s práškovým lakováním.

Mezi naše zákazníky patří firmy: Algauer TreppenhausGmbH,Stavkol s.r.o., Dům Libuše, České dráhy, Magistrát města Pardubic, KYB Manufakturing Czech s.r.o., Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o, Pontevia Corp. a.s., ROSSO DI SERA s.r.o, SCHENKER spol.s r.o., Stavební bytové družstvo Družba Pardubice, UNO PIÚ spol. s r.o., VČE-montáže a.s.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti